Zámečnická otvírací služba - zabouchlé dveře : pondělí až pátek  7,00 - 18,00 telefon 604 188 007Domů

Výsledky Uničov 3.7.21

 

                       

 

94 0 Filip Řeha Tufo Pardus Prostějov O 1:33:00 2:03:49 0:30:49
87 414 Zdeněk Drábek DZ BEX CYCLING TEAM C 1:26:00 1:57:07 0:31:07
35 425 Václav Vodička CYCLING BRNO C 0:34:00 1:05:51 0:31:51
54 0 Robert Šmíd CYCLING BRNO CO 0:53:00 1:24:53 0:31:53
63 428 Miroslav Šváb CYCLING BRNO C 1:02:00 1:33:58 0:31:58
56 225 Filip Hanslian MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM  B 0:55:00 1:27:09 0:32:09
3 437 Luděk Blinka Cykloteam MXM Hulín C 0:02:00 0:34:18 0:32:18
58 434 Tomáš Zezula CYCLING BRNO C 0:57:00 1:29:28 0:32:28
76 521 Radovan Fojt Bikecentrum.eu D 1:15:00 1:47:28 0:32:28
85 401 Libor Homola Cykloracing team Olomouc A C 1:24:00 1:56:30 0:32:30
74 0 Matěj Drápela Mapei Merida Kaňkovský BO 1:13:00 1:45:39 0:32:39
95 0 Martin Kolář  Force Team Jeseník O 1:34:00 2:06:49 0:32:49
36 503 Radomír Novotný Cyklobest - Team BIANCHI D 0:35:00 1:07:55 0:32:55
31 405 Ondřej Vespalec Silný team  Uničov I C 0:30:00 1:03:03 0:33:03
73 404 Marcel Boháč Tesaři Osík C 1:12:00 1:45:13 0:33:13
11 429 Pavel Vašíček Cycloracing - Team C 0:10:00 0:43:14 0:33:14
34 406 Ladislav Smrkta Cyklo Tým Kolarna C 0:33:00 1:06:25 0:33:25
80 0 Jaroslav Vykydal Tj Aš Mladá Boleslav BO 1:19:00 1:52:29 0:33:29
1 403 Josef Stráník Tesaři Osík C 0:00:00 0:33:35 0:33:35
46 412 Petr Černý Cycli.cz Team  C 0:45:00 1:18:40 0:33:40
40 217 Jiří Sokolář Bruntál B 0:39:00 1:12:43 0:33:43
53 438 Tomáš Ress SPORT IMPORT C 0:52:00 1:25:44 0:33:44
50 402 Martin Janů Silný team  Uničov I C 0:49:00 1:22:47 0:33:47
14 507 Roman Bukač Pardubice D 0:13:00 0:46:50 0:33:50
16 0 Radomír Miček Cycloracing - Team B BO 0:15:00 0:48:55 0:33:55
90 224 Pavel Řoutil 0 B 1:29:00 2:02:59 0:33:59
15 212 Martin Halák Bikecentrum.eu B 0:14:00 0:48:00 0:34:00
27 0 Milan  Onderka  Yogi Racing Ostrava  CO 0:26:00 1:00:17 0:34:17
69 508 Pavel Kuda CYCLING BRNO D 1:08:00 1:42:55 0:34:55
96 0 Martin Voženílek SK- Salith Sport Šumperk O 1:35:00 2:10:11 0:35:11
79 0 Ivo Kolář  Active Tour - Stamimax BO 1:18:00 1:53:14 0:35:14
48 622 Libor Trochta Cycloracing - Team A E 0:47:00 1:22:15 0:35:15
17 211 Martin Goláň Silný team  Uničov I B 0:16:00 0:51:16 0:35:16
93 0 Ondřej Bittner 0 O 1:32:00 2:07:33 0:35:33
38 613 Zdeněk Klíma AK Olymp Brno E 0:37:00 1:12:35 0:35:35
20 426 Lubomír Snášel C.S.C.  Šumperk C 0:19:00 0:54:46 0:35:46
91 411 Ivan Buchinger 0 C 1:30:00 2:05:51 0:35:51
6 501 Aleš Bosák D2mont - cycling team D 0:05:00 0:41:03 0:36:03
22 0 Jarka Dohnalová Loko Campagnolo Krnov Ž2O 0:21:00 0:57:04 0:36:04
9 502 Milan Švec Silný team  Uničov I D 0:08:00 0:44:23 0:36:23
13 213 Jan Machala Cycloracing - Team B B 0:12:00 0:48:27 0:36:27
83 0 Jan Šnobl Bike centrum Olomouc O 1:22:00 1:58:30 0:36:30
2 220 Jaroslav Řeháček Rafkarna IDEA Cycling Team B 0:01:00 0:37:31 0:36:31
66 520 Petr Chaloupka Cycloracing - Team A D 1:05:00 1:41:37 0:36:37
8 620 Karel Sekerka Cycloracing - Team B E 0:07:00 0:43:42 0:36:42
82 0 Jiří Strnadel 0 O 1:21:00 1:57:51 0:36:51
21 616 Stanislav Lukeš Cycloracing - Team A E 0:20:00 0:57:02 0:37:02
5 504 Petr Hrubý C.S.C.  Šumperk D 0:04:00 0:41:22 0:37:22
30 0 Tomáš Linhart moolbike.cz BO 0:29:00 1:06:25 0:37:25
25 0 Eliška Grulichová Tufo Pardus Prostějov Ž1O 0:24:00 1:01:26 0:37:26
18 0 Pavel  Daněček Loko Campagnolo Krnov EO 0:17:00 0:54:31 0:37:31
7 605 Milan Vychodil Silný team  Uničov I E 0:06:00 0:43:41 0:37:41
64 607 Zbyněk Vejrosta BIG ONE Brno E 1:03:00 1:40:42 0:37:42
78 0 Jaroslav Vykydal SCK Asteria Dubí CO 1:17:00 1:54:57 0:37:57
55 0 Tomáš Krejčí 0 BO 0:54:00 1:32:02 0:38:02
42 516 Radek Dvořák C.S.C.  Šumperk D 0:41:00 1:19:34 0:38:34
24 703 Jaroslav Šenk Silný team  Uničov I F 0:23:00 1:01:37 0:38:37
47 204 Michal Polcer Silný team  Uničov II B 0:46:00 1:24:46 0:38:46
51 421 Roman Lakomý Silný team  Uničov II C 0:50:00 1:28:47 0:38:47
81 0 Jan Nedoma Štorf Team Kroměříž O 1:20:00 1:58:48 0:38:48
75 601 Jiří Kalousek Silný team  Uničov I E 1:14:00 1:53:24 0:39:24
49 215 Jiří Polcer Silný team  Uničov II B 0:48:00 1:27:32 0:39:32
43 811 Jana Vyčítalová ACS  Drak  Vrbno  Ž2 0:42:00 1:21:37 0:39:37
89 0 Miroslav Rupa 0 O 1:28:00 2:07:50 0:39:50
23 814 Lucie Radilová HaPe Brno Ž2 0:22:00 1:02:01 0:40:01
92 0 Lukáš Chmela  Tri Bike Akademi O 1:31:00 2:11:09 0:40:09
45 608 Ferdinand Polcer Silný team  Uničov II E 0:44:00 1:24:18 0:40:18
44 0 Pavel Šmíd AK OLYMP Brno DO 0:43:00 1:23:26 0:40:26
70 711 Stanislav Petraš Tesaři Osík F 1:09:00 1:49:40 0:40:40
67 802 Ladislava Třasáková Tesaři Osík Ž1 1:06:00 1:46:44 0:40:44
88 0 Dominika Rupová 0 ŽO 1:27:00 2:07:57 0:40:57
57 0 Jakub Kotulek Kotulek Athletic BO 0:56:00 1:37:00 0:41:00
62 0 Zuzana Rychnovska ADC Ž1O 1:01:00 1:42:07 0:41:07
28 0 Roman Karásek Kellys BO 0:27:00 1:08:28 0:41:28
86 621 Zdeněk Jiřík Mohelnice E 1:25:00 2:07:01 0:42:01
59 0 Milan Žurek Triatlon team Uničov DO 0:58:00 1:40:03 0:42:03
19 221 Zbyněk Trunečka Bikesport team Mohelnice B 0:18:00 1:00:44 0:42:44
12 702 Luboš Ulrich Silný team  Uničov II F 0:11:00 0:55:19 0:44:19
10 701 Vladislav Kuběnka Cykloklub Stará Ves F 0:09:00 0:53:36 0:44:36
84 0 Bronislav Zoller 0 O 1:23:00 2:07:37 0:44:37
4 609 Zdeněk Wiedermann Silný team  Uničov II E 0:03:00 0:47:48 0:44:48
29 708 Zdeněk Kukula CS Víno  Karabina Šumperk F 0:28:00 1:12:52 0:44:52
39 713 Jiří Zoubele Cykloklub Stará Ves F 0:38:00 1:24:43 0:46:43
61 712 Robert Sovinský ROSO F 1:00:00 1:47:12 0:47:12
68 709 Milan Mattuš POKR Pardubice  F 1:07:00 1:55:28 0:48:28
52 610 Miroslav Rýznar CS Víno  Karabina Šumperk E 0:51:00 1:41:28 0:50:28
33 706 Václav Hašek Cykloklub Stará Ves F 0:32:00 1:34:53 1:02:53
65 0 Josef Winkler TJ Favorit Brno CO 1:04:00 2:10:13 1:06:13
32 423 Pavel Pešta HaPe Brno C 0:31:00 1:39:27 1:08:27
37 707 Ivan Krejsa Cykloklub Stará Ves F 0:36:00 2:05:54 1:29:54

 

Naposledy změněno: 29. 09. 2021